• Tytuł 2 slajdu podstrona EN
  • Tytuł 1 slajdu podstrona EN

Działania integracyjne

Żorska Izba Gospodarcza, dbając o samopoczucie swoich Członków, nie zapomina również o imprezach integracyjnych. Kierujemy się zasadą, że takie wyjazdy i spotkania organizuje się po to, by ludzie mogli poznać w nieformalnej atmosferze, zbudować fundamenty wzajemnego zaufania i wymienić się doświadczeniami zawodowymi.

W drugim kwartale roku, chcąc oderwać naszych Izbowiczów choć na jeden dzień od codziennych obowiązków, urządzamy wiosenną „Majówkę" przy kiełbasce i piwku. Imprezy odbywają się w plenerze, umilane muzyką w gronie znajomych i rodziny, przeplatane sportem.

Naszą „Majówkę" urozmaicamy różnorodnymi, ciekawymi  konkursami, podczas których Izbowicze mają okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne, sportowe, a nawet strzeleckie. Zabawy kończą się wieczorem przy ognisku.

Sport to zdrowie! Dlatego zimą Izba organizuje wyjazdy na narty lub kulig. Góry, świeże powietrze, miła atmosfera, słońce a także mróz sprzyjają odpoczynkowi i dobrej zabawie. Biała przygoda kończy się w górskiej restauracji, gdzie uczestnicy mogą skosztować regionalnych przysmaków przy tradycyjnym grzańcu.

Realizacja: blueform.pl