• Tytuł 2 slajdu podstrona
  • Tytuł 1 slajdu podstrona

Klimosz sp. z o.o.KLIMOSZ

Adres: ul. Zjednoczenia 6, 43-250 Pawłowice
Tel.: 32 / 47 43 900
Fax: 32 / 47 24 227
Strona internetowa: www.klimosz.pl
 
 
„KLIMOSZ" to od wielu lat sprawdzona marka na rynku techniki grzewczej w Polsce i Europie, to jeden z największych dystrybutorów kotłów żeliwnych na paliwo stałe „Viadrus" oraz kotłów automatycznych na eko-groszek i biomasę "Ling". Jest to dystrybutor pomp ciepła „Emmeti", trwałych i estetycznych grzejników stalowych „Quinn" oraz wysokiej jakości podgrzewaczy wody „Dražice".
 
Dynamiczny i przemyślany rozwój firmy oparty jest na budowaniu oferty handlowej najlepiej dopasowanej do potrzeb klientów, składającej się z produktów najwyższej jakości, wspartej profesjonalnym serwisem. O pozycji i konkurencyjności firmy „KLIMOSZ" decyduje także nowoczesne zarządzanie i rozbudowana sieć dystrybucyjna w Polsce, do której należy ponad 500 firm obsługiwanych przez 5 oddziałów hurtowych oraz przedstawicielstwo handlowe w Czechach i na Słowacji.
 
Dodatkowo, państwo Bożena i Mirosław Klimosz – właściciele firmy, stale wspierają lokalne akcje charytatywne i kulturalne będąc uznanymi mecenasami sztuki w regionie Południowego Śląska.
Realizacja: blueform.pl