• Tytuł 1 slajdu podstrona
  • Tytuł 2 slajdu podstrona

Libet 2000 sp. z o.o.libet logo

Adres: ul. Strażacka 47, 44-240 Żory
Tel.: 32 / 43 53 818
Fax: 32 / 43 54 888
Strona internetowa: www.libet.pl
 

Libet 2000 Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku w branży kostki brukowej. Firma czerpie z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów.

Misją firmy jest twórcza kreacja otoczenia. Zadaniem jest przyczynienie się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Dlatego produkty wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Umożliwia to realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia.

Oferta dotyczy również profesjonalnego doradztwa. Na podstawie projektów architektów zrealizowano już ponad 1000 inwestycji – wśród nich wiele aranżacji posesji prywatnych, centrów handlowych oraz obiektów architektury miejskiej. Ich wiedza i doświadczenie pomaga klientom wybrać odpowiednie materiały i efektownie je wykorzystać. Dzięki ich projektom Klienci zyskują gwarancję, że powstała aranżacja będzie harmonijną i oryginalną ozdobą każdego domu czy obiektu.

Realizacja: blueform.pl