• Tytuł 1 slajdu podstrona
  • Tytuł 2 slajdu podstrona

Formularz do głosowania do nagrody "LIGA 5" za 2016r.

 
Jak co roku zachęcamy wszystkich Izbowiczów do zaangażowania się w konkurs „Liga 5”.
 
Intencją Zarządu Izby jest wyłonienie laureatów reprezentujących firmy różnej wielkości, mogące pochwalić się różnorakimi osiągnięciami.
 
Tym samym, nie umniejszając w niczym rangi osiągnięć naszych utytułowanych Izbowiczów, chcielibyśmy docenić i pokazać również mniejsze firmy, które, sprawnie zarządzane, z powodzeniem działają na lokalnym rynku.
 
Zachęcamy do głosowania, które trwać będzie do 01.10.2017 r.
 
UWAGA: Każda Firma może oddać głos na 3 Firmy. Opisy firm znajdują się poniżej formularza do głosowania.

Proszę zaznaczyć pole przy nazwie firmy (maksymalnie 3 firmy).*

Bank Spółdzielczy w Żorach
Biuro Rachunkowe Usługi BHP Joanna Gabryś
Centrum Oświatowe Alfa Grażyna Krzemińska
"DOMPLUS" sp. z o.o.
F.H.U.P. Bernard Dudek
B-M "TOLOS" Piotr Walczak i wspólnicy s.k.
P.P.H.U. "EURO-MIX" sp. z o.o.
P.P.U.H. "BOSTA" sp. z o.o.
Restauracja „Pod Arkadami” Beata Rubik-Stępień
ROWINGA Kancelaria Podatkowa Krystyna Gamoń
TEDEX S.A.
Z.U.E.B. "ELTAK" Józef Godziek

Nazwa Firmy głosującego*
Imię i nazwisko głosującego*
Jedna osoba może oddać tylko jeden głos w konkursie.
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym przez podmioty nadzorujące i realizujące konkurs, do celów związanych z organizacją i realizacją konkursu „Liga 5” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

* - pola wymagane

 
Firmy zgłoszone do konkursu:
 
Bank Spółdzielczy w Żorach
Adres: ul. M. Oświęcimskich 28, 44-240 Żory
Tel.: 32 / 43 42 725
Strona internetowa: www.bszory.i-bs.pl
Bank Spółdzielczy w Żorach specjalizuje się w obsłudze finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Obsługuje budżety: Gminy Suszec i Powiatu Rybnickiego. Bank posiada swoje placówki na terenie Miasta Żory, Powiatu Rybnickiego oraz Gminy Suszec.
 
Biuro Rachunkowe Usługi BHP Joanna Gabryś
Adres: ul. Rybnicka 229, 44-240 Żory
Tel. kom.: 600 544 437
Strona internetowa: www.gabrysbiuro.pl
Biuro jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą szeroki zakres usług o charakterze księgowym. Nadrzędnym celem firmy jest sprostanie wymaganiom klientów w zakresie obsługi księgowej. O wysoką jakość realizacji tych usług dba wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników. Firma chętnie dostosowuje się do szczególnych potrzeb klientów i realizuje ich specyficzne zlecenia rachunkowe.
 
Centrum Oświatowe Alfa Grażyna Krzemińska
Adres: ul. Boczna 6, 44-240 Żory
Tel.: 32 / 734-03-86
Strona internetowa: www.alfa-zory.pl
Centrum Oświatowe „ALFA” to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego, która działa pod stałym nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty i Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Żory. Wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Przeprowadza szkolenia BHP, kursy spawania, dla kierowców wózków jezdniowych, kursy obsługi suwnic, wciągników i wciągarek hakowych ogólnego przeznaczenia sterowane z kabiny lub z poziomu roboczego i wiele innych.
 
„DOMPLUS” sp. z o.o.
Adres: ul. Wygoda 13, 44-240 Żory
Tel.: 601 998 498
Strona internetowa: www.domplus.info
Firma "DOMPLUS" Sp. z o.o. powstała w 1996 r. Obszary jej działania obejmują m.in. kompleksowe wykonawstwo stacji paliw, produkcję i dostawę dystrybutorów paliw tradycyjnych oraz BIO paliw, produkcję i dostawę dystrybutorów LPG i CNG, dostawę kompletnych stacji gazowych i kontenerowych oraz AdBlue, produkcję i dostawę wyposażenia dodatkowego dla stacji paliw, wykonawstwo i wyposażenie baz paliw, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, projektowanie i wykonawstwo instalacji paliwowych dla linii produkcyjnych np. samochodów.
 
F.H.U.P. Bernard Dudek
Adres: ul. Brodecka 1, 44-245 Żory
Tel.: 32 / 43 58 028
Strona internetowa: www.dudek.dlawas.pl
Firma zajmuje się sprzedażą nowych i używanych urządzeń chłodniczych i klimatyzatorów, ich montażem i serwisem, a także sprzedażą innego wyposażenia dla sklepów – kas, wag, krajalnic, regałów suchych, magazynowych, sklepowych, stoisk kasowych. Dodatkowo, w swojej ofercie posiada również montaż i serwis auto klimatyzacji w samochodach osobowych wszystkich marek, autobusach i wszelkich samochodach chłodzących.
 
PB-M “TOLOS” Piotr Walczak i wspólnicy s.k.
Adres: ul. Kleszczowska 28, 44-240 Żory
Tel.: 32 / 43 50 957
Strona internetowa: www.tolos.pl
Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne „TOLOS” oferujemy szeroki wachlarz usług w dziedzinach geotechniki, inżynierii wodnej i sanitarnej oraz budownictwa drogowego i kolejowego. Specjalizuje się w kompleksowym zabezpieczeniu głębokich wykopów realizowanych poprzez pogrążanie grodzic stalowych, kształtowników stalowych oraz wykonywanie ścianek berlińskich w różnych technologiach.
 
P.P.H.U. "EURO-MIX" sp. z o.o.
Adres: ul. Boczna 6, 44-240 Żory
Tel.: 32 / 43 59 099
Strona internetowa: www.euromix.com.pl
Firma "EURO-MIX" prowadzi działalność na rynku chemii budowlanej oraz w branży deweloperskiej. W swojej ofercie posiada ponad 30 wyrobów wysokiej jakości. Wciąż się rozwija i inwestuje w nowoczesne technologie, współpracuje z coraz większą liczbą hurtowni w Polsce i w Europie. Tajemnicą sukcesu są ludzie – zespół, który wytrwale dąży do osiągania coraz bardziej ambitnych celów.
 
P.P.U.H. "BOSTA" sp. z o.o.
Adres: os. Powstańców Śląskich 19b, 44-240 Żory
Tel.: 32 / 43 59 333
Firma świadczy usługi ogólnobudowlane, wykonuje prace związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych oraz ich wykończeniem. Ponadto przedsiębiorstwo jest również producentem masy betonowej oraz posiada materiały ogólnobudowlane betonowe.
 
Restauracja „Pod Arkadami” Beata Rubik-Stępień
Adres: ul. Dolne Przedmieście 1, 44-240 Żory
Tel.: 32 / 43 42 491
Restauracja „Pod Arkadami” specjalizuje się w organizacji rozmaitych imprez okolicznościowych. Przygotowuje niezapomniane przyjęcia, zarówno w samej restauracji, jak i w dowolnie wybranym miejscu. Restauracja posiada bogate 15-letnie doświadczenie. Zapewnia wyśmienite potrawy podane w wyjątkowy sposób, profesjonalną obsługę i przyjemną atmosferę.
 
ROWINGA Kancelaria Podatkowa Krystyna Gamoń
Adres: ul. Rybnicka 248, 44-240 Żory
Tel.: 32 / 43 43 007
Strona internetowa: www.rowinga.pl
Firma realizuje działalność gospodarczą w zakresie doradztwa podatkowego i prowadzenia ksiąg handlowych. Kancelaria oferuje doradztwo podatkowe (zakładanie firm, audyty podatkowe firm, reprezentowanie podatników przed organami podatkowymi i sądem administracyjnym, przekształcanie i likwidacja firm), prowadzenie ksiąg handlowych, dokumentacji VAT, ZUS oraz doradztwo finansowe.
 
TEDEX S.A.
Oddział w Żorach
ul. Pszczyńska 88, 44-240 Żory
Tel.: 32 / 434-32-20
Strona internetowa: www.tedex.pl
Tedex jest renomowanym producentem i dystrybutorem olejów smarowych oraz płynów do chłodnic samochodowych. Przedmiotem działalności firmy jest również dystrybucja smarów, płynów do spryskiwaczy i hamulcowych produkowanych dla firmy przez uznanych na rynku wytwórców. Oddział w Żorach zajmuje się dystrybucją produktów TEDEX oraz sprzedażą paliw na stacji benzynowej. Stacja benzynowa oferuje pełen zakres paliw dostarczanych przez koncern Orlen.
 
Z.U.E.B. „ELTAK” Józef Godziek
Adres: ul. Rybnicka 151, 44-240 Żory
Tel.: 32 / 43 50 628
Strona internetowa: www.eltak.com.pl
Firma ELTAK została założona w 1992 r. Wraz z firmą ELTAK II Józef Godziek, Wojciech Murzyn s.c. utworzoną w 2007 roku jako poszerzenie zasięgu działalności i powiększanie stanu zatrudnienia, świadczy usługi w branży elektrycznej, budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz na rzecz podmiotów budżetowych na terenie Żor i Śląska. Spółki zajmują się także kompleksowym wykonawstwem obiektów pod zamówienie. 
Realizacja: blueform.pl