• Tytuł 1 slajdu podstrona
 • Tytuł 2 slajdu podstrona

dolacz do nas

spg

 • 3
 • 9
 • 1
 • 10
 • 4
 • 12
 • 2
 • 13
 • 14
 • 7
 • 8
 • 17
 • 15
 • 6
 • 11
 • 16
 • 5
 • 19
 • 18

"Firma Przyjazna Mieszkańcom 2018" - wyniki

  
Zakończyło się już głosowanie w siódmej edycji konkursu „Firma Przyjazna Mieszkańcom”. Jego celem było wyróżnienie firmy, która zdaniem mieszkańców zasługuje na szczególne uznanie. W tym roku walka była bardzo zacięta. Mimo oddanych prawie 2500 głosów w konkursie różnica między pierwszym i drugim miejscem to zaledwie nieco ponad 30 kliknięć. Po żmudnej weryfikacji głosów*, z przyjemnością przedstawiamy wyniki:
 
Zwycięzcą konkursu "Firma Przyjazna Mieszkańcom 2018" została Restauracja Wiejska Chata z Wodzisławia Śląskiego. Gratulujemy!
 
Drugie miejsce zdobył Dom Przyjęć "u Klimosza" z Pogwizdowa, zaś trzecie Śląski Ośrodek Leczenia Chorób Oczu z Żor. Również serdecznie gratulujemy!
 
Wyrazy uznania oraz podziękowania kierujemy do wszystkich osób i firm, kóre zaangażowały się w naszą zabawę.
 

Głosowanie w konkursie Firma Przyjazna Mieszkańcom 2018

Dom przyjęć "Ro-Jo" (PPUH "RO-JO" Robert Kuś), Świerklany - 1.7%
Dom Weselny "u Klimosza" (PHU Klimosz Mirosław), Pogwizdów - 43.6%
Firma DYWYTA, Racibórz - 0.2%
Restauracja Wiejska Chata / Fanaberia Cafeteria, Wodzisław Śląski - 44.8%
Sklep "Żyrafa" Kuwik Mirosław, Żory - 0.7%
Szkoła Języka Angielskiego "TOWER", Żory - 0.7%
Śląski Ośrodek Leczenia Chorób Oczu, Żory - 8.2%

Total votes: 2438
The voting for this poll has ended on: 07 Lis 2018 - 23:59
  
Organizatorem Konkursu jest Żorska Izba Gospodarcza wraz z pozostałymi instytucjami członkowskimi Śląskiego Partnerstwa Gospodarczego. 

* zgodnie z Regulaminem Konkursu, wielokrotne głosy z jednego IP usunięto.


Żorska Strefa Przedsiębiorczości

 
Zapraszamy wszystkich na listopadowe dyżury eksperckie dla wszystkich przedsiębiorców z Żor. Będą one miały miejsce w Żorskiej Strefie Przedsiębiorczości, której głównym zadaniem jest promowanie szeroko rozumianej przedsiębiorczości zarówno w sferze biznesowej, społecznej i międzyludzkiej, siedziba znajduje się na ulicy Szeptyckiego 25 w Żorach.

Harmonogram przykładowych spotkań:

9.11.2018 r., szkolenie dla doradców zawodowych z terenu Żor nt.: „Rola doradcy zawodowego w kształtowaniu wizerunku i kompetencji społecznych” 

14.11.2018 r., konferencja w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2018 pod Patronatem Prezydenta Miasta Żory, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. i Żorskiej Izby Gospodarczej

19.11.2018 r., spotkanie sieciujące  z tematem przewodnim „Jak tanio lub bezpłatnie opowiadać o usługach i produktach w Internecie?”

Więcej informacji o terminach na plakacie oraz stronie internetowej: https://zorskastrefaprzedsiebiorczosci.wordpress.com/blog/

PLAKAT

W dniu 11.10.2018 r. biuro ŻorIG będzie nieczynne.

 
Informujemy, iż w dniu 11 października 2018 r. biuro Żorskiej Izby Gospodarczej będzie nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamy.

Trwa głosowanie - konkurs "LIGA 5" za 2017 r.

 
Jak co roku zachęcamy wszystkich Izbowiczów do zaangażowania się w konkurs „Liga 5”.

W tym roku do tego wyróżnienia jest nominowanych 7 Firm. Każda Firma zrzeszona w ŻorIG może oddać głos maksymalnie na 3 Firmy. Opisy kandydatów znajdują się poniżej formularza do głosowania.

Głosowanie trwać będzie do 31.10.2018 r.


Proszę zaznaczyć pole przy nazwie firmy (maksymalnie 3 firmy).*

AG ŁAKOTA Sp. j.
Bank Spółdzielczy w Żorach
BLUEFORM Marcin Kozłowski
Kancelaria Radców Prawnych LEXUS-CONSULTING Gicala, Koczar, Ostrowski, Pokorski, Sp. p.
"P&B" K. Penkała – B. Binkowski Sp. j.
P.P.U.H. "BOSTA" Sp. z o.o.
SPOIWEX Sp. z o.o.

Nazwa Firmy głosującego*
E-mail głosującego*
Jedna osoba może oddać tylko jeden głos w konkursie.
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym przez podmioty nadzorujące i realizujące konkurs, do celów związanych z organizacją i realizacją konkursu „Liga 5” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

* - pola wymagane

 
Firmy zgłoszone do konkursu:
 

AG ŁAKOTA Sp. j.

Przedsiębiorstwo powstało w 1995 roku. Firma rozpoczynała od prowadzenia w centrum Żor małego sklepu spożywczego „Ananas”. Z biegiem lat spółka się rozwinęła i poszerzyła zakres działalności. Obecnie posiada sieć sklepów pod marką BISAM. Zgodnie ze strategią, obok działalności handlowo-usługowej, również aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności, m.in. poprzez pomoc dla instytucji charytatywnych czy wspieranie akcji na rzecz potrzebujących.

Strona internetowa: www.bisam.pl

Bank Spółdzielczy w Żorach

Bank Spółdzielczy w Żorach specjalizuje się w obsłudze finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Obsługuje budżety: Gminy Suszec i Powiatu Rybnickiego. Bank posiada swoje placówki na terenie Miasta Żory, Powiatu Rybnickiego oraz Gminy Suszec. Oferta Banku, wsparta nowoczesną technologią, jest ciągle poszerzana i dostosowywana do potrzeb Klientów, którzy doceniają wkład oraz zaangażowanie wszystkich pracowników.

Strona internetowa: www.bszory.i-bs.pl

BLUEFORM Marcin Kozłowski

Firma Blueform zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami informatycznymi i marketingowymi dla firm. W odpowiednich pionach – informatycznym i marketingu – opracowywane są projekty wdrożeń systemów informatycznych, programów, kampanii marketingowych, projektów PR oraz szkolenia. Każdy z pracowników z osobna jest sprawdzonym specjalistą w swoim zakresie, a w połączeniu z pozostałymi osobami jest w stanie stworzyć najbardziej optymalny i kompleksowy system działania. 

Strona internetowa: www.blueform.pl

Kancelaria Radców Prawnych LEXUS-CONSULTING Gicala, Koczar, Ostrowski, Pokorski, Sp. p.

Kancelaria Radców Prawnych LEXUS-CONSULTING powstała w roku 1991. Najważniejszą dewizą działania kancelarii jest świadczenie usług w sposób profesjonalny, przy zachowaniu najwyższej staranności. Świadczona pomoc prawna ma na celu przedstawianie Klientom, w sposób przystępny i zrozumiały, informacji w określonych dziedzinach prawa. Istotne znaczenie w działalności ma jakość, rzetelność oraz terminowość świadczonych usług.

Strona internetowa: www.lexusconsulting.pl

„P&B" K. Penkała – B. Binkowski Sp. j.

Firma P&B K. Penkała – B. Binkowski Sp. j. prowadzi wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych. Zajmuje się budową m.in. sieci wodociągowych, kanalizacji deszczowych i sanitarnych, kanalizacji tłocznych, sieci gazociągowych niskiego i średniego ciśnienia czy instalacji centralnego ogrzewania. Spółka posiada uprawnienia do wykonywania robót instalacyjnych w różnych technologiach w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Zakład dysponuje własnym specjalistycznym sprzętem oraz transportem.

Strona internetowa: www.pib.info.pl

P.P.U.H. "BOSTA" sp. z o.o.

P.P.U.H. "BOSTA" sp. z o.o. z Żor świadczy usługi ogólnobudowlane, wykonuje prace związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych oraz ich wykończeniem. Firma posiada w swoim zakresie m.in. usługi projektowania urbanistycznego i budowlanego, a także prowadzi nadzory inwestorskie. Firma ma do dyspozycji specjalistyczny sprzęt.

E-mail: ppuhbosta@wp.pl

SPOIWEX Sp. z o.o.

Spoiwex Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem nowoczesnych spoiw hydraulicznych przeznaczonych dla inżynierii komunikacyjnej (drogowej, kolejowej, lotniskowej), hydro-inżynierii, budownictwa kubaturowego oraz górnictwa podziemnego. Dodatkowo świadczy usługi dla sektora energetycznego w zakresie odbioru i zagospodarowania ubocznych produktów spalania z elektrowni. Firma zajmuje się również badaniami i doradztwem technicznym w zakresie doboru materiałów i technologii. Spółka dysponuje własnymi środkami transportu.

Strona internetowa: www.spoiwex.pl

Pakiet medyczny dla członków Żorskiej Izby Gospodarczej

Zapraszamy wszystkich Członków do zapoznania się z pakietem medycznym specjalnie wynegocjowanym dla naszych Izbowiczów.

Spotkanie informacyjne odbędzie się dnia 03.10.2018 r. o godzinie 9:30 w Żorach w budynku KB Fadom przy ulicy Bocznej 6 (II piętro, sala 209).

Ulotka informacyjna TUTAJ

Podkategorie

Realizacja: blueform.pl