• Tytuł 2 slajdu podstrona
  • Tytuł 1 slajdu podstrona

Kulig - ostatnie wolne miejsca

 
Informujemy, że zwolniło się kilka miejsc na piątkowy kulig w Istebnej, Izbowiczów zainteresowanych udziałem prosimy o pilny kontakt z biurem (tel. 32/ 43 50 306).

Zapraszamy!

Izbowy Kulig - 16.02.2018 r.

 
Jak co roku, serdecznie zapraszamy kierownictwo firm członkowskich ŻorIG wraz z osobami towarzyszącymi do udziału w kuligu wraz z biesiadą. W piątek, 16 lutego br., o godzinie 16:45 na Dworcu Autobusowym w Żorach będzie czekał na Państwa autokar, którym wspólnie udamy się do Istebnej, gdzie będą czekały zaprzęgi konne. Z tego miejsca udamy się na kulig, podczas którego podziwiać będzie można malownicze górskie widoki.

Po kuligu autokar zawiezie nas do karczmy, gdzie będzie można uraczyć się jadłem, posłuchać góralskiej muzyki, potańczyć i zintegrować z innymi uczestnikami.

Izba pokrywa koszty kuligu i standardowego wyżywienia dla każdego uczestnika. W karczmie będzie możliwość nabycia dodatkowych dań i napojów. Państwa wydatkiem będzie przejazd autokarem (płatność w autokarze, cena 35 zł/osobę). Przewidywany czas trwania imprezy to 6-7 godzin wraz z dojazdem.

Każdej firmie przysługuje określona ilość zaproszeń, które zostały przesłane do Państwa wraz z Informatorem. Koszt udziału w kuligu każdej kolejnej osoby spoza puli zaproszeń z tej samej firmy wynosi 50,00 PLN netto oraz koszty transportu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Izby, tel. 32/ 43 50 306,
e-mail biuro@zorig.zory.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 09.02.2018 r.

Z uwagi na ograniczoną pojemność zaprzęgów o udziale w wydarzeniu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Śniadanie biznesowe - 25.01.2018 r.

Kolejne spotkanie Żorskiego Klubu Biznesu odbędzie się 25 stycznia 2018 r. o godz. 9:00 w Restauracji „Pod Arkadami" (ul. Dolne Przedmieście 1, 44-240 Żory) i potrwa do ok. godz. 11:00.

Program najbliższego spotkania:

  • Prezentacja nt. Krajowego Funduszu Szkoleniowego - możliwości dla przedsiębiorców - Małgorzata Matynia-Jośko, Powiatowy Urząd Pracy w Żorach.
  • Prezentacje wszystkich uczestniczących podmiotów (stały punkt spotkań – każdy uczestnik zostanie poproszony o przedstawienie siebie i/lub firmy i/lub usługi/produktu w czasie ok. 1 minuty). 
  • Rozmowy przy śniadaniu (jest to czas przewidziany na wymianę doświadczeń i rozmowy indywidualne pomiędzy uczestnikami spotkania).

Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 23.01.2018 r. telefonicznie na numer 32/43 50 306 bądź e mailowo na adres biuro@zorig.zory.pl 

Koszt śniadania wynosi 25,00 zł za osobę (płatne na miejscu w Restauracji - jest to tylko koszt posiłku w formie śniadania).

Zapraszamy do udziału!

Szkolenie ze zmian w prawie podatkowym

 
Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Zmiany w prawie podatkowym na 2018 rok", które odbędzie się w dniu 17 stycznia 2018 r. (środa) o godzinie 9:00 w Żorach w siedzibie Izby na os. Sikorskiego 52 (Budynek Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych). 

PROGRAM:
  • zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych
  • zmiany ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne
 
Dla Członków Żorskiej Izby Gospodarczej udział w szkoleniu każdej osoby z danej firmy wynosi 80,00 PLN netto. Koszt udziału w szkoleniu jednej osoby z Firmy niezrzeszonej w ŻorIG wynosi 280,00 PLN netto. Cena szkolenia obejmuje materiały szkoleniowe, zaświadczenie o udziale oraz poczęstunek. 

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 12.01.2018 r. telefonicznie na numer 32/43 50 306 bądź e-mailowo na adres biuro@zorig.zory.pl Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie Noworoczne 2018

 
Uprzejmie informujemy, że jak co roku, w styczniu 2018 r. odbędzie się „Noworoczne spotkanie firm zrzeszonych w Żorskiej Izbie Gospodarczej”.

Tym razem spotkamy się 11 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w Restauracji „Pod Arkadami”.

Podczas spotkania omówione zostaną plany na 2018 rok, a nowe firmy członkowskie, które przystąpiły do ŻorIG-u w 2017 r. zaprezentują swoją działalność.

Zostaną im też wręczone certyfikaty członkostwa w Żorskiej Izby Gospodarczej.

Już dziś serdecznie zapraszamy!

Podkategorie

Realizacja: blueform.pl