• Tytuł 2 slajdu podstrona
  • Tytuł 1 slajdu podstrona

Śniadanie biznesowe 16.03.2017 r. - zapraszamy

 
Kolejne spotkanie Żorskiego Klubu Biznesu odbędzie się 16 marca 2017 r. o godzinie 7:30 w Restauracji „Pod Arkadami" (ul. Dolne Przedmieście 1, 44-240 Żory) i potrwa do godz. 09:30.
 
Program najbliższego spotkania:
  • Prezentacje wszystkich uczestniczących podmiotów (stały punkt spotkań – każdy uczestnik zostanie poproszony o przedstawienie siebie i/lub firmy i/lub usługi/produktu w czasie ok. 1 minuty).
  • Prezentacja jednej z firm, będącej uczestnikiem poprzedniego spotkania. Tym razem prezentację wygłosi Pan Krzysztof Menżyk, właściciel żorskiej firmy Permetal.
  • Rozmowy przy śniadaniu (jest to czas przewidziany na wymianę doświadczeń i rozmowy indywidualne pomiędzy uczestnikami spotkania).

Gośćmi podczas spotkania będą mjr Wojciech Emerling, Dyrektor Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju oraz mjr Krzysztof Karwowski, Zastępca Dyrektora Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju, którzy przedstawią m.in. możliwości zatrudniania skazanych.   

Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek.


Osoby zainteresowane udziałem prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 14.03.2017 r. telefonicznie na numer 32/43 50 306 bądź e-mailowo na adres biuro@zorig.zory.pl
 
Koszt śniadania wynosi 25,00 zł za osobę (płatne na miejscu w Restauracji - jest to tylko koszt posiłku w formie śniadania).
 
Realizacja: blueform.pl